انواع گوریلا مارکتینگ با ایده های نو

انواع گوریلا مارکتینگ با ایده های نو


انواع گوریلا مارکتینگ با ایده های نو

گوریلا مارکتینگ یکی از شیوه‌های بازاریابی جدید است که با انجام اعمال غافلگیرانه و در اوج هرج و مرج می‌تواند به پیروز و موفقیت برسد. در اینجا به معرفی چند مورد از انواع گوریلامارکتینگ با ایده‌های نو می‌پردازیم. اگر قصد دارید این نوع شیوه بازایابی را برای کسب و کار خود به‌کار ببرید توصیه می‌کنیم به‌منظور استفاده از خلاقیت بیشتر و استراتژی‌های نامتعارف و ایجاد اثرگذاری ماندگار سعی کنید از شیوه‌های کارشناسانه و تخصصی در این زمینه استفاده کنید. کارشناسان ما در آژانس تبلیغاتی ملکه سال‌هاست با انجام تبلیغات در قزوین همچون طراحی اپلیکیشن، لوگوموشن، انواع بنر، طراحی سایت در قزوین توانسته‌اند کسب و کارهای زیادی را به موفقیت برسانند. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت و پیج اینستاگرامی ملکه طیف وسیعی از فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی این مرکز را ببینید و در صورت تمایل مشاوره‌های مفیدی را از کارشناسان متخصص ما دریافت کنید.

آشنایی با انواع گوریلا مارکتینگ با ایده های نو

انواع بسیار متنوعی از گوریلا مارکتینگ همانند دیگر مدل‌های بازاریابی وجود دارد که متناسب با نوع کسب و کار در در راستای معرفی بهتر محصولات و خدمات از آن استفاده می‌شود. در زیر به چند مورد از این نواع بازاریابی که می‌توان همراه با ایده‌های نو خلاقانه باشد را به شما معرفی می‌کنیم:

بازاریابی محیطی

این نوع از گوریلا مارکتینگ تبلیغات خلاقانه آن در محیط‌های باز و مکان‌های عمومی مانند رستوران، مراکز حمل و نقل عمومی، فروشگاه‌ها و.. انجام می‌شود.

بازاریابی مخفی

در این نوع از گوریلا مارکتینگ مخفی یک شرکت یا کسب و کار می‌تواند برند محصول یا خدمت با برجسته سازی در یک رویداد علمی، فرهنگی، ورزشی و.. را به مخاطبان مختلف معرفی می‌کنند. این کار باعث برانگیخته شدن حس کنجکاوی مخاطب نسبت به این نوع تبلیغ مبهم شده طوری‌ که به‌دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره آن برند یا محصول بروند.

بازاریابی اینترنتی

در این بازاریابی محتواهای جذاب و مفید را به‌صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها به اشتراک گذاشته می‌شود و به سرعت در میان گروه‌های هدف انتشار می‌یابد.

بازاریابی ساختگی

این مدل از گوریلامارکتینگ ریسک بالایی داشته اما در صورت دیده شدن می‌تواند موفقیت زیادی داشته باشد. برای اجرای این بازاریابی به‌ تعدادی از سلبریتی برای تبلیغ محصول یا برند دستمزدی برای تبلیغات پرداخت می‌شود تا موجب اعتماد سازی و تأیید عمومی شود. متأسفانه برخی از شرکت‌ها با استفاده از صفحات  مجازی و وبلاگ که جعلی و ساختگی افرادی را استخدام می‌کنند تا در‌باره خدمات یا محصولات آنها نظرات مثبتی را ثبت کنند و نظر کاربران و عموم مردم را به کالا و محصول خود جلب نمایند.

چرا گوریلا مارکتینگ برای بسیاری از کسب و کارها مناسب است؟

 

انواع گوریلا مارکتینگ با ایده های نو

انواع گوریلا مارکتینگ با ایده های نو

 استفاده از هزینه‌های اندک

این بازاریابی برای انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ مناسب است. این بازاریابی به کسب و کارهای کوچک کمک می‌کند تا صرف هزینه‌ای اندک و بودجه کمی که دارند به مخاطبان زیادی دسترسی پیدا کنند. شرکت‌ها و کسب و کارهای بزرگ نیز کمک می‌کند تا در سطحی گسترده و با استفاده از شیوه‌های نامعتارف ولی جذاب برند خود را با سرعت زیادی برسرزبان‌ها بیندازند بدون اینکه مانند دیگر شیوه‌های تبلیغاتی مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف شوند.

جذب مشتریان جدید

گوریلا مارکتینگ بر جذب مشتریان جدید و افزایش آگاهی مشتریان قدیمی و تشویق آنها به خرید بیشتر تمرکز دارد. این نوع از مارکتینگ اگر موفق شود مدیران آن می‌تواند با پیشنهاد همکاری زیادی برای گسترش کسب و کار خود مواجه شوند.

ساختن یک تجربه جالب و به‌یاد ماندنی

اگر گوریلا مارکتینگ شما به‌اندازه کافی خوب باشد می‌تواند مخاطبان را در سطحی گسترده تحت تأثیر قرار داده و توجهات زیادی را به‌خود جلب کند. ایجاد یک کمپین به یادماندنی از گوریلا مارکتینگ کمک می‌کند که برند یا محصول تا مدت طولانی در ذهن مردم باقی بماند.

نکات مثبت گوریلامارکتینگ برای انواع کسب و کار

 

انواع گوریلا مارکتینگ با ایده های نو

انواع گوریلا مارکتینگ با ایده های نو

  • ایجاد ایده‌های جدید برای راه اندازی کسب و کار یا محصول جدید
  • راه اندازی یک بازاریابی تعاملی با تمرکز بر مشتریان
  • زمان و انرژی که برای تبلیغ صرف می‌شود در این نوع از بازاریابی باهم سرمایه گذاری می‌شوند.
  • فرصتی برای ایجاد کسب و کارهای جدید با شناسایی محصولات و پیام‌های تبلیغاتی جدید

وظایفی که مدیران بازاریابی گوریلامارکتینگ دارند

  • ارائه ایده‌های جذاب و خلاقانه برای جذب مشتریان
  • انتخاب مکان‌های مناسب برای انجام تبلیغات همچون مناطق عبور و مرور عابر پیاده ایستگاه اتوبوس مترو و..
  • ایجاد هماهنگی میان افراد در یک سرمایه گذاری که برای یک رویداد چریکی با هم همکاری می‌کنند.
  • پیگیری شیوه‌های این نوع از بازاریابی و بررسی واکنش مصرف کنندگان در سایت‌ها و رسانه‌های مختلف

شما می‌توانید هر کدام از ایده‌های گوریلا مارکتینگ را برای کسب و کار خود شخصی سازی کنید و همراه با ایده‌های جذاب‌تر به مرحله اجرا در بیاورید. این بازاریابی می‌تواند پازل گم شده کسب و کار شما باشد به شرطی که نسبت به اجرای آن متعهد باشید. گوریلا مارکتینگ در ایران زیاد انجام می‌شود که نمونه‌های موفقی از آن را می‌توانیم نام ببریم. با دلایل و اهداف مختلفی می‌توانیم از ایده گوریلامارکتینگ استفاده کنیم با توجه به اینکه این نوع از بازاریابی در مقایسه با بازاریابی سنتی بازدهی بهتری دارند. ایده‌های زیادی برای بازاریابی چریکی وجود دارد که می‌توان با تضمین موفقیت از آنها استفاده کرد.

آژانس تبلیغاتی ملکه یک مرکز موفق در عرصه انواع تبلیغات و بازاریابی

شاید به جرأت بتوانیم این را بگوییم که استفاده از شیوه‌های اصولی و علمی یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای رسیدن به موفقیت در تبلیغات و بازاریابی باشد. آژانس تبلیغاتی ملکه با استفاده از کارشناسان متخصص در عرصه بازاریابی و کسب و کار و مهندسان آی تی به شیوه حرفه‌ای فعالیت‌های تبلیغاتی را برای کسب و کارهای مختلف انجام می‌دهند. این مجموعه انواع تبلیغات در قزوین را به‌شکل‌های مختلفی همچون بازاریابی شبکه‌ای، گوریلامارکتینک انجام داده‌اند که توانسته‌اند تجربیات بسیار ارزنده‌ای را کسب کنند و در فعالیت‌های خود به‌کار ببرند. طراحی انواع سایت و انتخاب فونت و قالب مناسب برای سایت‌های مختلف از جمله دیجیتال مارکتینگ‌ها طراحی انواع اپلیکیشن و لوگوموشن انجام فعالیت‌های تبلیغاتی مناسب در شبکه‌های مختلف اجتماعی و انتخاب ادمین پیج‌های مناسب، گوشه‌ایی از فعالیت‌های این مرکز خوشنام تبلیغاتی است. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت و پیج ملکه اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید.مقالات مرتبط:

رازهای نهفته گوریلا مارکتینگ

گوریلا مارکتینگ یا بازاریابی چریکی

تبلیغات چریکی در قزوین

چند استارت موفق ایرانی

تبلیغات محیطی در قزوین

طرح بنر تبلیغاتی در قزوین

تاثیر زمان و مکان در تبلیغات محیطی

انواع بنرهای تبلیغاتی

15 ایده جذاب تبلیغاتی محیطی

6 روش موثر تبلیغاتی 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *