بسته خدمات رشد کسب و کار

تحلیل کسب و کار شما

ما در ابتدا توسط متخصصان حوزه کسب و کار و تبلیغات ، وضعیت فعلی کسب و کار شما را ارزیابی کرده و نقاط ضعف و قوت ، و تهدیدها و فرصت های پیش روی شما را بررسی می کنیم

تدوین برنامه تبلیغات

پس از بررسی کسب و کار و آگاهی از توان مالی شما جهت سرمایه گذاری در تبلیغات ، اقدام به تدوین برنامه تبلیغاتی متناسب با بازار هدف و مشتریان شما می نماییم

آماده سازی زیرساخت های دیجیتال

در این مرحله اقدام به آماده سازی زیرساخت های لازم از جمله راه اندازی وب سایت و شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای موردنیاز کسب و کار شما جهت دستیابی به بالاترین بهره وری از تبلیغات می نماییم.

اجرای برنامه تبلیغاتی

پس از انجام بررسی های لازم و تدوین برنامه تبلیغاتی و آماده سازی زیرساختهای دیجیتال ، اقدام به اجرای برنامه های تبلیغاتی می نماییم. این برنامه ها شامل اقداماتی درخصوص SEO ، بازاریابی محتوایی ، تبلیغات کلیکی ، رپورتاژ خبری ، بک لینک و سایر اقدامات موردنیاز خواهند بود.

تحلیل نتایج و بازخوردگیری

پس از اجرای برنامه های تبلیغاتی ، می بایست بصورت مستمر از طریق ابزارهای تحلیلی از جمله گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول گوگل و ورودی های جدید کسب و کار شما ، بازخورد اقدامات صورت گرفته مشخص می شوند.

بهبود استراتژی های تبلیغات

با تحلیل نتایج و بررسی رفتار مشتریان ، می بایست نقاط ضعف و قوت تبلیغات شناسایی شده و اقدامات اصلاحی جهت دستیابی به بهترین نتایج صورت پذیرد.

خدمات دیجیتال مارکتینگ