تولید محتوا تصویری

تولید محتوا تصویری


بازاریابی از طریق تولید محتوا تصویری

اگر می‌خواهید با بازاریابی از طریق تولید محتوا تصویری آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای محتوا همراه ما بمانید. برای موفقیت در هر کسب‌ و کار دیجیتالی جذب مخاطب رکن اول است. برای روش‌های متنوعی وجود دارد یکی از این روش‌ها تولید انواع محتوای تصویری است. با توجه به پیشرفت ‌تکنولوژی توقع مخاطبین از فعالان مجازی زیاد شده است. هدف اصلی انواع محتوای تصویری درگیر کردن حافظه‌ تصویری مخاطب است تا بتواند حس خوبی را در مخاطب ایجاد کند.

نحوه چینش، رنگ و لعاب سایت سایت و تصاویری که در آن استفاده‌ شده تأثیرات زیادی روی مخاطب دارد. هنگامی ‌که خوانایی محتوای شما بیشتر شود مخاطب بیشتری محتوای شما را تا انتها می‌خوانند و راحت‌تر از محتوای شما تاثیر می‌گیرند. شما می‌توانید با توجه به حرفه خود از انواع گوناگون محتوای تصویری استفاده کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید‌.

آژانس ملکه با نویسنده‌های متخصص در تمامی زمینه‌های کسب و کار توانسته است علاوه بر حفظ و کنترل کیفیت، هزینه تولید محتوا را برای بازاریابی محتوایی سایتتان به طرز قابل ملاحظه ایی کاهش دهد. برای طراحی سایت و انواع تبلیغات کافی است با شماره‌های موجود در سایت برای دریافت مشاوره تخصصی تماس بگیرید تا کارشناسان ما با دقت و دلسوزی پاسخگوی نیازهای شما باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات چگونه تولید محتوا کنیم؟ بهترین ابزار تولید محتوا را مطالعه بفرمایید.

چرا محتوای تصویری در بازاریابی مهم است؟

با بالا رفتن تعداد مخاطبان و افزایش سرعت و پهنای اینترنت قالب محتوا تغییر پیدا کرد. تولید محتوای تصویری افزایش کاربران خیلی مؤثر است زیرا اغلب تصاویر بیشتر از متن و نوشته برای مخاطب اهمیت دارند. با توجه به اهمیت و تأثیر تصاویر در بازاریابی محتوایی ، بسیاری از متخصصان این حوزه سعی دارند تا محتوای خود را با استفاده از تصاویر ایجاد کنند یا محتوا را از ترکیب تصاویر و متن تولید کنند.

بازاریابی تولید محتوای تصویری به شما کمک می‌کند تا بتوانید میزان فروش خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهید. محتوای بصری جذابیت صفحه شما را برای کاربر افزایش می‌دهد. هنگامی که متن صفحه را با تصاویر مناسب تزیین می‌کنیم، خواننده متوجه می‌شود که محتوای موجود در صفحه خسته کننده نیست که این موضوع به افزایش زمان ماندگاری در صفحه و حفظ اطلاعات کمک می‌کند.

انواع محتوای تصویری

یکی از راه‌های موفقیت در دنیای دیجیتال استفاده از تولید محتوای تصویری است که تناسب کاملی با نوشته در محتواهای تولید شده دارد. تولید محتوا به صورت متنی به عنوان یکی از قسمت‌های مهم در بازاریابی محتوا است. تولید محتوای تصویری انواع مختلفی دارد:

تصویر و عکس

اگر تصاویر انتخابی ر محتوای مورد نظر کیفیت بالایی داشته و با متن نوشته ارتباط کامل داشته باشد افراد تمایل بیشتری به خواندن مطلب خواهند داشت. تحقیقات نشان می‌دهد مقاله‌هایی که از تصاویر جذاب در آن‌ها استفاده شده درمقایسه با دیگر مقالات ۹۴ درصد بازدید بیشتری دارند. افرادی که قصد تولید محتوای تصویری مطلوب و موفقیت آمیزی را دارند بهتر است از تصاویر تکراری استفاده نکنند چون در بازدید سایت تأثیر منفی دارد.

ویدئو

ویدئوها می‌توانند با بهره گیری از کلمات و تصاویر و یا حتی موسیقی تاثیر بیشتری بر روی افراد داشته باشند و به این ترتیب مدت زمان طولانی تری در ذهن افراد باقی خواهند ماند.استفاده از ویدئوی مناسب مشکلات احتمالی را نشان داده و محصول شما را یک راه حل ایده آل نام معرفی می‌کند.

در حال حاضر مشاغل موفق بسیاری هستند که اهمیت ویدئو را می‌دانند و باتوجه به آن محتوای بصری تولید می‌کنند. ویدئو کمک می‌کند مخاطبان بیشتری جذب محصول شوند. ویدئوها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کارایی مختص به خود را داشته و باعث می‌شوند تا کسب و کار موردنظر و محتوای بصری تولید شده بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند.

مستند سازی

 

 تولید محتوا تصویری
تولید محتوا تصویری

 

فرآیند مستند سازی می تواند در معرفی کسب و کار، شرکت و حتی محصول شما به مخاطبان و کاربران بسیار موثر باشد. مستند معمولا به کلیپی گفته می‌شود که شامل اطلاعات کامل با جزئیات زیاد و واقعی در رابطه با یک موضوع خاص باشد. مستند سازی در روند محتوا سازی به کلیپی گفته می‌شود که شامل اطلاعاتی در رابطه با کسب و کار شما و حاوی اطلاعاتی از قبیل تاریخچه تاسیس شرکت، توضیحات مفصل در رابطه با نوع خدمتی که ارائه می‌شود و تجزیه تحلیل این خدمات، توضیحات مکمل محصولات ارائه شده توسط شرکت شما و از این قبیل اطلاعات که می‌تواند اطلاعات کاملی از تمام جوانب کسب و کار شما به مخاطبان ارائه دهد.

اینفوگرافیک

اینفوگرافیک به عنوان بهترین گزینه برای نشان دادن اطلاعات و آمارهای پیچیده است. مدیران وب سایت‌ها و کسب و کارهای اینترنتی با استفاده از اینفوگرافیک می‌توانند اطلاعات و مفاهیم پیچیده را به صورت ساده در اختیار کاربر قرار دهند و به این ترتیب در نتیجه می‌توان گفت اینفوگرافیک به عنوان یکی از اجزاء جدا ناشدنی بازاریابی محتوا است. البته اینفوگرافیک زمانی تاثیرگذار خواهد بود که جنبه تبلیغاتی آن کم باشد و و تنها برندی ویژه را نشان دهد.اینفوگرافیک می‌تواند داده‌های قابل اعتماد بسیاری را در حجم گسترده ارائه دهد.

اسلاید

در حال حاضر با استفاده از اسلاید می‌توان کلیه مطالب و موارد قابل ارائه را به تمام جهان نشان داد. اسلایدی که دارای کیفیت بالایی باشد می‌تواند اطلاع رسانی را بدون هیچ مشکلی انجام داده و با مخاطبان خود به خوبی ارتباط برقرار کند. اسلایدها مثل اینفوگرافیک عمل می‌کنند اما در آن‌ها رنگ و طراحی جذاب بیشترین تاثیر را دارد و عمده تمرکز روی این موضوع است.

اسکرین شات

 

 تولید محتوا تصویری
تولید محتوا تصویری

 

اگر بازاریابی محتوا مختص اپلیکیشن‌های خاصی باشد قراردادن اسکرین شات از فضای برنامه به کاربران کمک می‌کند تا با تاییدیه‌های بصری مواجه شده و بتوانند ادعای مطرح شده در وب سایت شما را باور کنند. گاهی می‌توان در اسکرین شات از حاشیه نویسی نیز استفاده کرد که باعث می‌شود کاربران به صورت ساده‌تری مفاهیم را بهتر درک کنند.

تاثیر محتوای تصویری روی فروش

امروزه مردم حوصله خواندن متن‌های بلند بالا را ندارند درنتیجه دیگر محتوای متنی کافی نیست. پس ساخت تیزر تبلیغاتی و محتوای تصویری می‌تواند بر مقدار فروش محصول شما کمک کند. در دنیای تکنولوژی امروز سالانه بر میزان محبوبیت خرید کالاهای دیجیتال افزوده می‌گردد. فیلترهای فتوشاپ، اپلیکیشن‌های جدید، نرم‌افزارها و ایبوک‌های رایگان نیز از ملزومات بیزینس هستند.

تعداد زیادی از کسب و کارهای کوچک تمایل دارند که محصولات دیجیتال همچنان اسرار آمیز باقی بمانند و شاید رستورانی محلی، سوپرمارکت کوچک محل یا مکانیک درک این مفهوم سخت باشد که کالای دیجیتال چیست و چطور می‌تواند مفید باشد. در خرید محصول سودمندی ملاک اصلی است. گر‌چه امروزه بسیاری از ما از ابزارهای تکنولوژی استفاده می‌کنیم اما افراد زیادی همچنان تمایل دارند باور کنند که تکنولوژی دور از دسترس و غیر انسانی است. بنابراین بهتر است با احساسات افراد ارتباط برقرار کنیم. کلید فروش کالاهای دیجیتال استفاده از تصاویر جذاب است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *