آیا از هزینه های تبلیغات در اینستاگرام خبر دارید؟

آیا از هزینه های تبلیغات در اینستاگرام خبر دارید؟


آیا از هزینه های تبلیغات در اینستاگرام خبر دارید؟

آیا از هزینه های تبلیغات در اینستاگرام خبر دارید؟ قیمت تبلیغات در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام از مباحث پرحاشیه تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ است. شما به عنوان صاحب یک برند یا به عنوان یک مدیر دیجیتال مارکتینگ باید بتوانید بین حجم عظیمی از کانال‌ها و پیج‌ها پربازده‌ترین‌ پیج را با قیمت مناسب بیابید و تبلیغات خود را وایرال کنید که این کار نیاز به شناخت و مطالعه دارد.

تبلیغات اینستاگرام انواع تبلیغات گسترده و گزینشی را دربر می‌گیرد. امروزه تبلیغات در اینستاگرام با توجه با بازده خوبی که دارد در ارزان‌ترین حالت ممکن است. این بهترین فرصت برای معرفی کالا با خدمات شما در اینستاگرام است. شما باید با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر کدام از روش‌های تبلیغات یکی را انتخاب کرده و بر مبنای آن کمپین خود را پیش ببرید یا با یک شرکت تبلیغاتی معتبر در این زمینه همکاری داشته باشید. شرکت تبلیغاتی ملکه در زمینه تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام و همچنین تبلیغات به صورت گسترده فعالیت می‌کند. برای تبلیغات در قزوین ، طراحی سایت و آگاهی از قیمت انواع تبلیغات با کارشناسان ملکه تماس بگیرید.

میزان بازدید تبلیغات در اینستاگرام

ملکه با توجه به تجربه در نحوه انجام و اجرای کمپین تبلیغاتی و شناخت نسبت به کانال‌ها و پیج‌های تبلیغاتی پیش‌بینی نسبتاً دقیقی از نحوه عملکرد کمپین تبلیغاتی و بازدهی آن را قبل از اجرای کمپین در اختیار شما قرار می‌دهد.

مزایای تبلیغات در اینستاگرام

  • جذب فالوور جدید
  • هزینه کمتر نسبت به سایر روش‎‌های تبلیغاتی
  • تأثیر زیاد به دلیل دارا بودن محتوای بصری جذاب
  • دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان
  • عدم نیاز به زیرساخت فنی خاص و قابلیت اجرای سریع
  • امکان اندازه‌گیری میزان اثربخشی انواع تبلیغات در اینستاگرام
  • وجود گزینه‌های متنوع برای تولید محتوا و انتخاب پیج‌ها
  • کمک به شناخت مخاطبان شما

برای تبلیغات اینستاگرام چقدر پول خرج کنم؟

 

آیا از هزینه های تبلیغات در اینستاگرام خبر دارید؟

آیا از هزینه های تبلیغات در اینستاگرام خبر دارید؟

 

هزینه تبلیغات به عوامل مختلفی بستگی دارد: تبلیغ در پست باشد یا استوری؟ تبلیغ 24 ساعته باشد یا 48 ساعته؟ تبلیغ در چه ساعتی از شبانه روز در پیج گذاشته شود؟

هر پیج با توجه به این عوامل قیمت متفاوتی دارد. در قدم اول شما باید پیج‌هایی که می‌خواهید با آن‌ها همکاری داشته باشید را انتخاب کنید، بعد درباره هزینه با آن‌ها صحبت کنید. دقت داشته باشید که بهتر است یک سوم تا یک چهارم بودجه خود را همیشه برای تبلیغات کنار بگذارید.

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام از 50 هزار تومان شروع شده تا چند ده میلیون تومان ادامه دارد. قیمت‌ها بستگی به پیجی دارند که تصمیم دارید در آن تبلیغ کنید. این که نرخ تعامل آن پیج چقدر است؟ تعداد فالوئر چقدر است؟ پیج عمومی است یا اینفلوئنسری؟ اینفلوئنسر معروفی است یا نه؟ تمام این عوامل در قیمت تبلیغات در اینستاگرام مؤثر است.

تبلیغات ارزان در اینستاگرام

تبلیغ ارزان در اینستاگرام یعنی به دست آوردن فالوئر ارزان. یعنی هرچه فالوئر بیشتری بگیرید آن تبلیغ برایتان ارزان‌تر تمام شده است. پس به جای اینکه دنبال پیدا کردن پیج‌های ارزان و تبلیغات ارزان باشید تبلیغی بسازید و پیجی را انتخاب کنید که بازدهی بالایی داشته باشد.

با تبلیغات چراغ کسب‌ و‌ کارتان را روشن نگه دارید

تبلیغات و حضور پررنگ در اینستاگرام تصمیمی هوشمندانه برای رونق کسب‌وکار شماست که باعث می‌شود بیشتر دیده شوید. تبلیغات قادر است برای شما مشتری جدید و کسب سود به ارمغان ‌آورد. در واقع تبلیغات نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده کسب‌ و‌ کارتان است.

اهمیت تبلیغات در اینستاگرام

حضور بیش از 40 میلیون کاربر فعال ایرانی در اینستاگرام باعث شده که نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی محبوبیت بیشتری داشته باشد و هر روز بر تعداد کاربران این شبکه افزوده ‌شود. عمده کاربران اینستاگرام بین ۱۸ تا ۲۹ سال سن دارند پس می‌توانید از حضور این افراد نهایت استفاده را ببرید و با تبلیغات صحیح افراد بیشتری را از محصولات و خدمات خود آگاه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات نکات مهم در طراحی آنلاین شاپ اینستاگرامی و مقایسه فروش در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی مراجعه کنید.

تبلیغات در اینستاگرام چگونه است؟

آژانس ملکه جذاب‌ترین و کاربر پسندترین شیوه‌های تبلیغات در اینستاگرام را طراحی کرده تا برند و محصول شما حرفه‌ای‌ نمایش داده شود. می‌توان با استفاده از قابلیت‌هایی مثل استوری، ریلز و تولید محتوایی جذاب با فرمت تصویر و ویديو و کپشن‌های مناسب به‌راحتی تبلیغات ویژه و مؤثری داشت و محصولات و خدمات خود را به مشتری معرفی کرد.

با وجود فضای تعاملی در اینستاگرام شما می‌توانید واکنش مخاطبان نسبت به تبلیغ را در لحظه ببینید. اگر می‌خواهید از تبلیغات نتیجه خوبی دریافت کنید باید بهترین خودتان باشید! نهایت تلاش خودتان را بکنید و بدانید با صرف هزینه‌های پایین برای تبلیغات سود نمی‌کنید بلکه پول خود را هدر می‌دهید. فرمول موفقیت کسب‌ و کار شما و برند شدن تجارت‌تان در اینستاگام “تبلیغات” است.

آیا بودجه لازم برای تبلیغات اینستاگرام را دارید؟

 

آیا از هزینه های تبلیغات در اینستاگرام خبر دارید؟

آیا از هزینه های تبلیغات در اینستاگرام خبر دارید؟

 

دقت داشته باشید که تبلیغات در اینستاگرام معجزه نمی‌کند. اگر شما نتوانید محتوای باکیفتی تولید کنید استفاده از این روش نتیجه دلخواه را نخواهد داشت حتی اگر بودجه زیادی به آن اختصاص دهید. پس حتماً برای تولید محتوای مناسب در اینستاگرام وقت بگذارید. تبلیغ در اینستاگرام بیشتر به افزایش آگاهی از برند شما کمک می‌کند. نرخ‌ تبلیغات در صفحه‌های اینستاگرام توسط چهره‌هایی که در این شبکه شناخته شده هستند متفاوت است.

یک چهره شناخته شده با ۲ میلیون دنبال کننده برای هر تبلیغ در صفحه خود ۸ تا ۱۶ میلیون تومان می‌گیرد. صفحات مد و فشن که اغلب در پسوند اسامی آنها کلمه “بیوتی” دیده می‌شود بیشترین تعداد دنبال کنندگان را دارند و نرخ تبلیغات هم به همان نسبت متفاوت‌ است. یکی از صفحات مد و زیبایی که در زمینه معرفی محصولات آرایشی و بهداشتی برندهای تجاری فعالیت دارد با ۵۲ هزار نفر دنبال کننده برای هر تبلیغ حدود ۵ میلیون تومان و برای تبلیغ در استوری حدود ۲ تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دریافت می‌کند.

در تعیین نرخ تبلیغ، تعداد فالوئر مهم‌ترین فاکتور است. با توجه به قابلیت‌های اینستاگرام نحوه اشتراک عکس، ویدئو، استوری و حتی مدت زمانی که تبلیغ در صفحه می‌ماند متفاوت است و به همان نسبت هم قیمت تغییر می‌کند. پیجی که برای تبلیغات در استوری انتخاب می‌کنید باید هزینه‌ای متناسب با بازدید استوری و فالورهایش دریافت کند. اگر مبلغ دریافتی متناسب نبود هرگز قبول نکنید. قبل از اینکه تبلیغات خود را به صفحات اینستاگرامی بسپارید راجع به آنها تحقیق کنید. حتماً تعداد فالوئر و تعامل پیج مورد نظرتان را حتماً چک کنید و مطمئن شوید که فالوئرها فیک نباشند.

تبلیغات در قزوین با معتبرترین آژانس تبلیغاتی

آژانس ملکه توسط متخصصان حوزه تبلیغات وضعیت فعلی کسب‌ و کار شما را ارزیابی کرده و نقاط ضعف و قوت، تهدیدها و فرصت‌های پیش روی شما را بررسی کرده پس از آگاهی از توان مالی شما جهت سرمایه‌گذاری در تبلیغات اقدام به تدوین برنامه تبلیغاتی متناسب با بازار هدف و مشتریان شما می‌کند. طراحی سایت، تولید محتوا، رپورتاژ خبری، بهینه سازی سایت و طراحی اپلیکشن تنها بخشی از خدمات این مجموعه قدرتمند است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.