یوتیوپ دروازه ای برای پولدار شدن

یوتیوپ دروازه ای برای پولدار شدن


یوتیوب دروازه ای برای پولدار شدن

یوتیوب دروازه ای برای پولدار شدن! بیایید نگاهی به نحوه کسب درآمد در یوتیوب بیندازیم. در جهان بدون شک یوتیوب پیشروترین پلتفرم پخش ویدئو امروز است. با دسترسی به 2 میلیارد کاربر در هر ماه یکی از قوی‌ترین راه‌ها برای تبلیغات است و نقطه شروع بسیاری از مشاغل موفق بوده است. نه تنها برای تبلیغ عالی است بلکه می‌تواند منبع درآمد ثابتی برای افراد باشد. در دنیای امروز همه می‌دانند یوتیوب چیست؛ بسیاری از مردم از آن برای اهداف سرگرمی و آموزشی استفاده می‌کنند. آیا می‌دانید که می‌توانید از یوتیوب درآمد کسب کنید؟ برای تبلیغات در اینستاگرام، طراحی سایت تبلیغات و انواع تبلیغات در قزوین با آژانس تبلیغاتی ملکه در قزوین تماس بگیرید و از مشاوران زبده در امر تبلیغات استفاده کنید تا در کوتاه‌ترین زمان در کارتان به شهرت برسید و اسمتان سر زبان‌ها باشد.

کسب درآمد از یوتیوب

اطمینان حاصل کنید که محتوای جذاب ایجاد می‌کنید و به طور منظم آن‌ها را آپلود می‌کنید. برای اینکه به دستورالعمل‌های انجمن یوتیوب پایبند باشید باید از تصاویر خشونت‌آمیز، تحریک‌آمیز یا توهین‌آمیز خود دوری کنید زیرا این امر می‌تواند منجر به حذف محتوای شما شود.

 • نحوه کسب درآمد از یوتیوب در سال 2020 را به صورت مستقیم و غیرمستقیم
 • مستقیم‌ترین راه برای کسب درآمد از YouTube برنامه شریک یوتیوب است.

برنامه شریک YouTube چیست؟

 

یوتیوپ دروازه ای برای پولدار شدن
یوتیوپ دروازه ای برای پولدار شدن

برنامه شریک یوتیوب به سازندگان اجازه می‌دهد تا از محتوای کانال‌های خود عمدتاً با نمایش تبلیغات برای درآمدزایی کسب درآمد کنند. این برنامه همچنین دارای برخی از ویژگی‌های اضافی برای کمک به صاحبان کانال یوتیوب برای کسب درآمد است. با این حال باید حداقل شرایط لازم برای پیوستن به برنامه را داشته باشند از جمله:

 • در 12 ماه گذشته در مجموع بیش از 4000 ساعت تماشا برای محتوای خود داشته باشید.
 • حداقل 1000 مشترک حساب Google AdSense خود را پیوند دهید. در کشوری زندگی کنید که این برنامه در دسترس باشد.
 • با خط‌مشی‌های یوتیوب هماهنگ باشید.

هنگامی که این شرایط را داشتید می‌توانید برای پیوستن به برنامه اقدام کنید. پس از پذیرفته شدن در برنامه می‌توانید ویژگی‌های جدید کانال خود را کشف کنید تا از آن درآمد کسب کنید. یوتیوب از طریق این برنامه مستقیماً در حساب AdSense شما به شما پول پرداخت می‌کند.

درآمد تبلیغات در یوتیوب

یوتیوب تبلیغاتی را روی ویدیوهای شما اجرا می‌کند تا توسط افرادی که محتوای شما را تماشا می‌کنند دیده شوند و از این طریق درصدی از درآمد حاصل از تبلیغات را به دست می‌آورید. هرچه تبلیغات به افراد بیشتری برسد احتمالاً درآمد بیشتری خواهید داشت. دقت کنید که شما باید حقوق تجاری تمام محتوای صوتی و تصویری را که برای کسب درآمد در کانال خود انتخاب می‌کنید داشته باشید.

یوتیوب همچنین دستورالعمل‌هایی را در مورد محتوای مناسب برای تبلیغ‌کننده ارائه می‌دهد که باید به آن‌ها پایبند باشید تا بتوانند تبلیغات را روی ویدیوهای شما اجرا کنند. یکی از مزیت‌های اصلی پیوستن به YouTube Partner Program  این است که به شما امکان می‌دهد از تمام محتوایی که در یوتیوب تولید می‌کنید درآمد کسب کنید.

قفسه کالا یوتیوب

ویژگی قفسه کالا به شما امکان می‌دهد کالاهای رسمی با مارک خود را در یوتیوب به نمایش بگذارید. این به شما امکان می‌دهد مستقیماً به یک وب‌سایت خرده‌فروشی که در آن کالای شما در حال فروش است به کانال یوتیوب خود پیوند دهید.

یوتیوب فهرستی از خرده‌فروشان تجاری پشتیبانی شده دارد که می‌توانند به کانال شما پیوند داده شوند. وقتی فعال باشد قفسه‌ای در زیر ویدیوهای شما ظاهر می‌شود که کالای شما را با پیوندی به سایت خرید نشان می‌دهد. هنگامی که ویژگی تجاری فعال شد می‌توانید پیوندهایی به وب‌سایت خود اضافه کنید.

عضویت در یوتیوب

این ویژگی به بینندگان اجازه می‌دهد تا از طریق پرداخت اشتراک ماهانه به کانال شما بپیوندند و از مزایای عضویت مانند نشان‌ها، شکلک‌ها و سایر کالاها بهره‌مند شوند. به غیر از حضور در برنامه شریک یوتیوب برای داشتن شرایط جهت عضویت در کانال باید بیش از 30000 مشترک داشته باشید. این ویژگی در کشورهای منتخب در سراسر جهان در دسترس است.

سوپر چت یوتیوب

این یک ویژگی چت است که به بینندگان اجازه می‌دهد پیام‌های چت را خریداری کنند که برجسته هستند و در برخی موارد آنها را در بالای فید چت پین می‌کنند که به صورت پیام‌های رنگی در فید چت شما نشان داده می‌شوند. مدت زمانی که عکس نمایه در بالای صفحه باقی می‌ ماند به میزان هزینه بستگی دارد. هر چه بیشتر خرج کنید مدت بیشتری باقی می‌مانید.

اگر تعداد بینندگان فعال زیادی در کانال خود داشته باشید Super Chat  و Super Stickers  بهترین عملکرد را دارند. برای استفاده از این ویژگی باید 18 سال سن داشته باشید و در کشوری زندگی کنید که در آن در دسترس است.

پریمیوم یوتیوب

 

یوتیوپ دروازه ای برای پولدار شدن
یوتیوپ دروازه ای برای پولدار شدن

پریمیوم به اعضا امکان می‌دهد برای تجربه کاربری پیشرفته‌تر از جمله تماشای ویدیوهای یوتیوب بدون آگهی هزینه ماهانه بپردازند. یوتیوب بسته به میزان تماشای محتوای شما توسط اعضای YouTube Premiumبخشی از هزینه اشتراک را به شما می‌پردازد.

کسب درآمد از یوتیوب در ایران

به دلیل تحریم های موجود کسب درآمد از یوتیوب در ایران کمی سخت است. شما برای اینکه بتوانید از طریق یوتیوب به پول برسید به حساب Google  AdSense نیاز دارید. متاسفانه در حال حاضر برای افراد ساکن ایران امکان ساخت این حساب وجود ندارد. شما می توانید اگر دوستی که در خارج از کشور ساکن است بخواهید تا حساب را به نام خود ایجاد کند و شما از آن حساب استفاده کنید.

اما باید مراقب افراد سودجو باشید چون ممکن است پول شما را ندهند! بنابراین حتما افراد قابل اعتماد را برای این کار برگزینید. افتتاح حساب گوگل ادسنس حساب بانکی و آدرس می‌خواهد و آدرس از کشور ایران و حساب‌های بانکی ایرانی را تایید نمی‌کند. سعی کنید از روش‌های درست و قانونی برای کار خود استفاده کنید چون اگر یوتیوب بفهمد که او را دور زده‌اید ممکن است کانال شما را ببند. پس نه در قسمت تایید حساب و نه در کل فعالیت خود فکر دور زدن یوتیوب را نکنید. الگوریتم‌های یوتیوب هر روز در حال توسعه و پیشرفت است پس قصد ما برای فریب یوتیوب برملا خواهد شد.

فروش محصولات در یوتیوب

همیشه یادتان باشد برای فروش خوب به یک تولید کننده محتوا نیاز دارید. شما در حال حاضر یک محصول یا خدمات برای ارائه دارید یا در حال برنامه ریزی بازاریابی یوتیوب خود برای فروش محصولتان هستید. برای ساخت سایت تبلیغاتی و طراحی انواع پیج و تولید محتوای تبلیغاتی با ملکه در تماس باشید. تبلیغات در اینستاگرام را بلد نیستید؟ متخصصان ما انواع تبلیغات و روش‌های رسیدن به درآمد را به شما آموزش می‌دهند.

مراحل فروشن یک محصول در یوتیوب:

 • تصور و طراحی محصول
 • تولید محصول
 • یافتن لندینگ پیج برای فروش محصولتان در سایت
 • فعال کردن قفسه کالایی یوتیوب پارتنر
 • تبلیغات محصول در ویدئوهای یوتیوب
 • دعوت از کاربران کانال یوتیوب به لندینگ پیج سایت


بیشتر بخوانید:

6 کمپین تبلیغاتی موفق در دنیا

5 نمونه استراتژی دیجیتال مارکتینگ

ترفندهای بازاریابی اینترنتی

4 سایت برتر بازاریابی بین المللی

6 روش موثر تبلیغاتی

5 روش تبلیغ موثر در لینکدین

20 روش تبلیغاتی جذب مشتری

 تبلیعات شامل چه چیزهایی میشود؟

10 نکته در تبلیغ موثر

مشکلات بازاریابی ویروسی یا وایرال مارکتینگ

تبلیغات محیطی خلاقانه را بیشتر بشناسید



 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *