6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی

6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی


6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی

امروزه مشتریان زیادی تمایل دارند، که خرید خود را از فروشگاه‌ها به‌صورت اینترنتی انجام دهند. وجود یک سایت در این شرایط بسیار ضروری است. با رعایت 6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی به‌خوبی می‌‎توانید، حس امنیت و اعتماد را به مخاطبان خود القا کنید، و آنها را مشتری دائمی خود نمایید.

سایت فروشگاه در واقع همان ویترینی است، که شما آن را می‌بینید و با سفارش آنلاین خرید خود را انجام داده و به‌وسیله پست به‌دست شما می‌رسد. در طراحی سایت برای فروشگاه، باید نکاتی اساسی را در نظر داشت، تا شرایط مناسب برای کسب و کار شما فراهم شود. همه می‌دانیم که اولین مراجعه مشتری به فروشگاه و نحوه استقبال از او، در تصمیم مشتری برای خرید بسیار مهم است، این نکته در مورد فروشگاه اینترنتی هم کاملاً درست است.

یک سایت حرفه‌ای برای فروشگاه باید براساس اصول روانشناسی خرید، استراتژی دقیق فروش، عناصر بصری مناسب طراحی شود، تا مانند یک فروشنده آگاه و حرفه‌ای به‌صورت آنلاین برای شما عمل کند. آژانس تبلیغاتی ملکه، با داشتن کادری حرفه‌ای و مجرب از بهترین مهندسان در عرصه طراحی سایت و بازاریابی و انجام تبلیغات در قزوین، آماده ارائه مشاوره و راهنمایی به علاقه‌مندان می‌باشند. این کارشناسان با انجام طراحی سایت در قزوین و طراحی سایت فروشگاهی در قزوین، می‌توانند به بهترین شیوه به شما کمک کنند.

بررسی فروشگاه اینترنتی و طراحی وب سایت

در سال 1981 برای اولین‌بار فروشگاه اینترنتی به‌شکل فروشنده به فروشنده راه‌اندازی شد. در حال حاضران هزاران هزار وب سایت تجاری، برای فروشگاه‌های اینترنتی فعال می‌باشند. با توجه به افزایش جمعیت و مشغله‌های مختلف مردم، استقبال از آنها زیاد بوده و دائم در حال افزایش هستند. از بزرگترین مزیت چنین فروشگاه‌هایی، خرید به‌صورت شبانه روزی است،

بدون نیاز به مراجعه حضوری به آنجا. در طراحی یک وب سایت فروشگاهی، علاوه بر انجام کارهای تخصصی مربوط آن، باید توجه داشت که خدمت یا محصول مورد نظر به‌خوبی و به‌درستی تعریف شده تا مخاطب آن را کاملاً بشناسد، و این یک اصل اساسی در هنگام طراحی وب سایت فروشگاه است.

ایجاد وب سایت برای فروشگاه اینترنتی برای چه افرادی مناسب است و چه مزیت‌هایی دارد؟

 

6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی

6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی

وجود وب سایت برای هر حرفه و شغلی، چه بزرگ باشد و چه کوچک لازم است. در مواردی دیده می‌شود، که بعضی از افراد کارشان را ابتدا از طریق وب سایت اینترنتی آغاز کرده و سپس اقدام به راه‌اندازی فروشگاه می‌کنند. طراحی وب سایت برای فروشگاه موجب می‌شود، که محدودیت‌های زمانی و مکانی از بین برود و افراد بتوانند با سرعتی بالا و کسب اطلاعات کامل درباره محصول و دانستن پیشنهادهای تخفیف و همچنین گفتگو آنلاین با فروشندگان و داشتن فرصتی مناسب برای تصمیم گیری خریدی را انجام دهند،

که از آن راضی بوده و به‌طور کامل نیاز آنها را برطرف کند. طراحی لگو موشن، یکی از کارهای مهمی است، که برای برندسازی فروشگاه یا شرکت به‌صورت متحرک انجام می‌شود. با استفاده از برنامه‌های خلاقانه، انواع ویدیوها، محتوای تبلیغات را می‌توان به مخاطب انتقال داد. اینکار موجب اعتمادسازی، تأثیر آنی بر مخاطب، ایجاد ذهنیت مطلوب و معرفی برند می‌شود. شما می‌توانید از طراحی لگوموشن در قزوین و طراحی لوگو در قزوین، از طریق آژانس تبلیغاتی ملکه، برای پیشرفت بیشتر در کار خود بهره ببرید.

نکاتی کلیدی که در سایت فروشگاهی باید کاملاً مورد توجه قرار داد:

داشتن سادگی و در عین حال زیبایی

طراحی وب سایت برای کاربران و مخاطبان هدف است، بنابراین لازم است که فضای ظاهری سایت طوری باشد، که خسته کننده نبوده و بتواند در زمانی کم بیشترین محصول را ببینند. ظاهر و شکل وب‌ سایت باید دقیقاً مثل یک فروشگاه واقعی، که کالاها در قفسه‌ها چیده می‌شوند، که بعد از انتخاب آنها از طرف مشتری یک صورت حساب از طریق درگاه پرداخت اینترنتی در اختیارشان قرار می‌گیرد.

فراهم شدن شرایطی برای خرید و فروش راحت

بیشتر مشتریان به این دلیل خرید اینترنتی انجام می‌دهند، که خرید خود را سریع‌تر و بدون فوت وقت انجام دهند. حال اگر وب سایت ما عملیات خرید و فروش را نتواند انجام دهد، مشتریان زیادی را از دست خواهیم داد. بنابراین باید در وب سایت فروشگاه خرید و فروش به‌راحتی و سهولت انجام شود.

پاسخگویی به انواع تلفن همراه و تبلت

 

6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی

6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی

در حال حاضر بیش از 70 درصد اینترنت گردی‌ها، از طریق گوشی تلفن و تبلت انجام می‌شود. که روشن‌ترین دلیل آن راحتی و سهولت در حمل و نقل است. بنابراین سازگاری وب سایت ما با چنین وسایل هوشمندی، یک مزیت عالی برای دسترسی به سایت ما در هر جایی در جهان است، که این امر در رتبه بندی وب سایت ما در موتورهای جستجو بسیار مؤثر خواهد بود.

استفاده از نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی نشان دیجیتالی است، که به فروشگاه‌هایی که اصول مشخص وزارت صنعت و معدن را رعایت کرده باشند که از طرف این وزارت خانه به آنها داده می‌شود. نماد الکترونیکی یک عامل مهم برای جلب اعتماد مشتریان در برابر کلاهبرداران اینترنتی است.

توضیحات کامل برای محصولات و امکان مقایسه آنها باهم

به‌جای فروشنده باید، توضیحات کامل در مورد محصول در وب سایت قرارداده شود. علاوه بر این باید امکاناتی مانند مقایسه کلاهای مشابه، جستجوی محصول، نقد و بررسی نظر خریداران، تخفیف‌های ویژه، فروش‌های فوق‌العاده برای بازدیدکنندگان به‌راحتی در سایت موجود باشد.

مجوز

مجوز همان نماد الکترونیکی است، که داشتن آن امتیازی برای انجام پروپاگاند فروشگاه محسوب می‌شود. در حالی که، تعداد بسیار زیادی از فروشگاه‌های اینترنتی، چنین مجوزی را ندارند و به‌خوبی هم فعالیت خود را انجام می‌دهند.

استفاده از تصدیق نامه مشتریان در قسمتی از سایت

قراردادن متن‌های تعریف و تمجید مشتریان و نیز خرید آنها، یک تبلیغات بسیار مفید و مؤثر برای فروشگاه محسوب می‌شود.

Landing Page یا صفحه فرود

صفحه فرود از قسمت‌های مهم وب سایت فروشگاهی است. این یعنی وب سایت در ازای دریافت اطلاعاتی از کاربران مثل ایمیل، هدایای مانند کدهای تخفیفی، فایل‌های صوتی و تصویری، کوپن تخفیف و.. می‌باشد. اینکار در واقع نوعی تبادل اطلاعات است، که در صورت ندادن هدیه ممکن است، دیگر تمایلی به ارائه این اطلاعات به شما نداشته باشند. اطلاعات کاربر اگر با روش‌های دیگر تبلیغات و بازاریابی، برای فروشگاه اینترنتی همراه باشد، بسیار مفید خواهد بود. مثلاً با دریافت ایمیل‌های کاربران و ترکیب آنها با ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل به‌شکل گسترده و انبوه به کاربران و مشتریان قدیمی آنها را لحظه به لحظه در جریان کسب و کار خود قرار می‌دهید، که نوعی بازاریابی بسیار موفقی خواهد بود.

داشتن سایت فروشگاهی یا سایت مناسب با کسب و کار، برای هر نوع حرفه‌ای لازم است. افراد زیادی فکر می‌کنند، برای انجام اینکار نیاز به دانش و تخصص است، و سریع از انجام آن برای کار خود سرباز می‌زنند. در صورتی که برای پیشرفت و موفقیت در کار و ادامه آن ،حتی کوچکترین شغل هم باید بتوانند در سایت محصولات و خدمات خود را به عده زیادی معرفی کنند. با کمک و راهنمایی از افراد حرفه‌ای به‌راحتی  می‎توان، به‌طور اصولی سایت خود را راه‌اندازی کنید. آژانس تبلیغاتی ملکه افتخار دارد، که در طول سال‌های کاری خود و با انجام تبلیغات در قزوین توانسته است، مدیرت و طراحی سایت فروشگاهی در قزوین را انجام دهد و کسب و کارهای زیادی را به موفقیت برساند. ما سال‌هاست که با انجام طراحی کاتالوگ در قزوین و طراحی بنر در قزوین، به بهترین و به‌ روزترین شیوه فعالیت‌های تبلیغاتی را انجام داده‌ایم. ما این توانایی و تخصص را داریم، که به همه دوستانی که می‌خواهند برای شغل و حرفه خود تبلیغات انجام دهند، راهنمایی و آموزش‌های لازم را ارائه دهیم.مقالات مرتبط:

تبلیغات فروشگاهی 

کمپین تبلیغاتی فروشگاه زنجیره ای

متن تبلیغاتی سوپر مارکت و فروشگاه 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.