طراحی انواع وب سایت ها در قزوین

طراحی انواع وب سایت ها در قزوین


طراحی انواع وب سایت ها در قزوین

امروزه بنابر دلایل مختلفی، از جمله گسترش ویروس کرونا، کسب و کارهای زیادی دچار مشکل شده‌اند. آژانس تبلیغاتی ملکه؛ با طراحی انواع وب سایت ها در قزوین توانسته است، به کسب و کارهای زیادی کمک کند، تا هیچ‌گاه تعطیل نشوند و کسب درآمد خود را داشته باشند. آژانس تبلیغاتی ملکه با طراحی وب سایت در قزوین با کمک تیم طراحی سایت، به شکلی کاملاً حرفه‌ای انواع سایت را براساس نیاز کارفرما و سلیقه او تنظیم می‌کند. از کارهای تخصصی در زمینه طراحی وب سایت برای این مجموعه، طراحی سایت فروشگاهی کاملاً ارزان و دقیق، طراحی انواع سایت‌های حقوقی، خبری، پزشکی، املاک و… است.

اهمیت طراحی وب سایت

طراحی یک وب سایت با هر هدفی که باشد، آمیزه‌ای از هنر و خلاقیت و توان مهندسی در اداره و چیدمان آن است. زمانیکه یک سایت طبق اصول و متناسب بودن همه اجزای آن طراحی شود، می‌تواند هم نگاه مخاطب را به خود جذب کند و هم جدا از محدودیت‌های زمانی، تبدیل به یک اثر جاودانه شود. کسب و کار و شرکتهای زیادی هستند، که طراحی وب سایت را در اولویت کارهای خود برای تبلیغات و جذب مشتری قرار داده‌اند. بسیاری از صاحبان مشاغل می‌دانند، که تعداد کاربران اینترنت مدام در حال افزایش است و باید در دنیای مجازی، پایگاهی محکم  که بتواند مرکز توجه مخاطبان هدف باشد، ایجاد کرد برای این منظور باید به‌طور حرفه‌ای و کاملاً تخصصی، طراحی سایت را انجام داد.

چند ویژگی یک وب سایت خوب و تأثیر گذار

 • داشتن ظاهری که توجه کاربر را خیلی سریع به خود جلب کند.
 • دادن اطمینان خاطر به کاربران که اطلاعات آنها در آن دارای امنیت است. مثلا استفاده از گواهینامه برروی آدرس وب سایت به ایجاد این امنیت خاطر برای کاربر بسیار مؤثر است.
 • محتوا در وب سایت بسیار مهم است، که باید محتوای مورد نظر مفید خلاقانه و منحصر بفرد باشد.
 • بتوان با استفاده از سئو کردن سایت، وب سایت را برای موتورهای جستجو بهینه کرد.
 • اطلاعات وب سایت باید در فضای مناسبی قرار بگیرند.

طراحی وب سایت کسب و کارها

 

طراحی انواع وب سایت ها در قزوین

طراحی انواع وب سایت ها در قزوین

روزانه هزاران وب سایت، برای انواع کسب و کار و فعالیت تجاری و خدماتی طراحی و راه اندازی می‌شود؛ که به‌طور مستقیم و غیر مستقیم، رقیب هم محسوب می‌شوند. پیدا کردن جایگاهی محکم و مناسب برای سایت به راحتی محقق نمی‌شود و فقط باید به‌طور بسیار حساب شده و تخصصی انجام شود. آژانس تبلیغاتی ملکه؛ به عنوان یک مرکز طراحی سایت، با شناخت جامعی که از فضای مجازی دارد، به‌طور بسیار دقیقی کسب و کارها را بررسی می‌کند. در صورتی که وب سایتی برای کار خود دارید، کار خود را به دست تحلیلگران با تجربه سپرده، تا با بررسی سایت بتوانند تغییرات و بهینه سازی‌ها را روی آن انجام دهند، تا مطابق با تکنولوژی روز طراحی‌های مربوط به وب سایت‌ها کارها را به پیش ببرند. در واقع با طراحی وب سایتی به روز و خلاقانه می‌توانید، مسیری روشن برای کسب و کار آنلاین‌تان فراهم کنید.

روش طراحی سایت‌های اینترنتی

از لحاظ طراحی، سایت‌ها به دو روش طراحی سایت استاتیک و طراحی سایت داینامیک تقسیم بندی می‌شوند. سایت استاتیک، به شیوه‌ای طراحی می‌شود که بعدها اطلاعات داخل سایت به‌وسیله  خود مدیر قابل تغییر نباشد، در واقع هر گونه تغییر در این نوع از سایت‌ها بستگی به شرکت طراح آن دارد. سایت دینامیک، مدیر بدون داشتن دانش عمیق فنی در این زمینه می‌تواند، تغییرات مورد نظر خود را در آن ایجاد کند.

در حال حاظر از سایت استاتیک بسیار کمتر استفاده می‌شود. این نوع از سایت بیشتر در مواردی کاربرد دارد، که بعدها نیازی به تغییر اطلاعات آن نباشد، مانند سایت مربوط به یک فیلم سینمایی است. سایت استاتیک در مقایسه با سایت دینامیک، قیمت کمتری دارد اما به‌طور کلی با ظهور و بروز سیستم‌های مدیریت محتوا، خصیصه برتری سایت‌ها استاتیک در مقایسه با داینامیک از بین رفت.

بررسی قانون روانشناسی در طراحی سایت

 

طراحی انواع وب سایت ها در قزوین

طراحی انواع وب سایت ها در قزوین

توجه به اصول روانشناختی و روحیات افراد مختلف، از موارد مهم در طراحی سایت است. شاید در نگاه اول رعایت اصول روانشناسی، در طراحی سایت ساده به‌نظر بیاید ولی، بیشتر انسان‌ها به‌طور ناخودآگاه تحت تأثیر این موارد قرار گرفته، که سبب کاربر پذیری سایت می‌شود. باید سعی کنید، تا حد امکان این اصول را در طراحی سایت خود در نظر داشته باشید:

 • اول: به هر میزان گزینه‌های قابل انتخاب کاربر بیشتر شود، زمان واکنش او نیز بیشتر شده و این برای سایت ما خوب نیست. قرار دادن محصولات زیاد در سایت، سبب سردرگمی کاربر و حتی منصرف شدن او از خرید می‌شود.
 • دوم: سایت باید بزرگ و به راحتی برای کاربران قابل دسترس باشد و کاربر به راحتی بتواند برروی آن کلیک کند.
 • سوم: ایجاد تغییرات ناگهانی در سایت و یا کمبود امکانات در مقایسه با سایت‌های دیگر و یا بلعکس وجود امکانات زیاد از حد سبب نارضایتی کاربران می‌شود.
 • چهارم: در سایت‌ها  نشانه‌ها و المان‌هایی شبیه هم بوده و بهم و نزدیک هستند، از نگاه کاربران با هم مرتبط هستند. در صورتی که می‌خواهید، توجه بیشتر کاربر را جلب کنید، آن را متفاوت نشان دهید.
 • پنجم: یک فرد عادی در لحظه تنها می‌تواند 7 چیز را در ذهن خود نگه‌دارد. این موضوع را باید درباره فروشگاه‌های اینترنتی در نظر داشت.
 • ششم: بهتر است موارد مهم را، در ابتدا و انتهای لیست خود در سایت قرار دهید. زیرا مغز انسان در هنگام موجه شدن با چند مورد که در یک‌جا قرار دارند، ابتدا و انتهای لیست را بهتر و راحت‌تر به خاطر می‌آورند.

چند مورد را در اینجا که از نکات روانشناسی بودند، برای شما بیان کردیم. موارد مهم دیگری هم هستند، که باید سعی کنید در هنگام طراحی سایت، به شکلی کاملاً جدی برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار اینترنتی خود به آن توجه داشته باشید.

هزینه‌های طراحی سایت

هزینه طراحی وب سایت در قزوین، به میزان زیادی بنابر قابلیت‌های وب سایت متفاوت است. شرکت‌های تبلیغاتی زیادی، برای انجام خدمات خود درباره طراحی انواع وب سایت‌ها، تعرفه‌ای مختلفی را ارائه می‌دهند، که کاملاً با هم متفاوت است. ممکن است شرکتی هزینه بسیار زیادی را برای طراحی سایت در نظر داشته باشد، در حالی که شرکتی دیگر همان پروژه را با قیمتی بسیار مناسب، به مشتریان خود تحویل دهد.

آژانس تبلیغاتی ملکه، با توجه به سابقه درخشان بسیار خوب و تجربیاتی که در زمینه طراحی سایت و انجام تبلیغات تخصصی در سایت دارد، توانسته است سبب رونق کسب و کارهای زیادی شود. شما طراحی سایت با این قیمت هیچ کجا پیدا نمی‌کنید. این مجموعه حرفه‌ای با داشتن تیم طراحی سایت می‌توانند، به علاقه مندان آموزش طراحی سایت و همچنین انجام طراحی سایت با کمترین قیمت و بیشترین کار را به آنها ارائه دهند. این مر کز طراحی سایت در تمام عرصه‌های تبلیغاتی فعالیت کاری خود در قزوین، بسیار خوب در خشیده و طراحی سایت در قزوین را برای افرادی زیادی انجام داده است.مقالات مرتبط:

4 سایت برتر در بازاریابی بین المللی

4 تفاوت تبلیغات و بازاریابی

6 نکته کلیدی در سایت فروشگاهی

6 اصل مهم در سئوی سایت

طراحی لوگو حرفه ای در قزوین 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *